Perla Cam Bezi gerçekten bu işi yapıyor mu ? Temizlik, özellikle bizim gibi ataerkil toplumlarda, biz hanımlar için anneden yadigâr, yegâne meslektir. Ne der ataerkil toplumun aile reisleri? Kadın elinin hamuruyla erkek işine karışmasın, karnından sıpa, sırtından sopa eksik olmasın. Dolayısıyla kadın artık modern toplumun bir üyesi olmuş olsa da, ücretli işgücü piyasasında yerini almış olsa da maalesef temizlik işi yine her koşulda kadının eline bakar. Birçoğumuz da çocuk bakımı, yemek yapımı, ütü, çamaşır gibi işler yanında bir de temizliği rutin yapılması gerekenler listemize alırız.

perla cam bezi

Gün aydığında bir sabah havanın ne durumda olduğunu görmek adına camlarımıza yaklaşırken, bir de ne görelim? Camlar eski saydamlığını yitirmiş ve kir pas içinde. Aksi gibi de akşam evinize misafir davet etmiştiniz. Camlarınızın pırıl pırıl olması gerek. İşte bu gibi durumlarda size en etkili cam temizliğini sağlayacak ürünün Perla Mikrofiber Cam Bezi olduğunu söylemekte fayda var. Neden? Çünkü deterjan kullanmıyoruz. Ve tabii ki mükemmel lekesiz bir temizlik sağlıyoruz.

Biz bayanlar için son derece kıymetli olan cildimizi, ellerimizi kimyasallardan korumuş oluyoruz ve çok vakit kaybetmeden, kendimizi yormadan en etkili temizliği mikrofiber cam bezi ile sağlayıp, gönül rahatlığıyla evimizin kapılarını misafirlerimize açıyoruz.

Petra Ürünlerini en hesaplı satın alma şekli önce üye olmak. Üyelik ücretsiz ve daima devam ediyor.

Aşağıdaki form doldurulduğunda (2 dakika kadar sürüyor) cep telefonunuza SMS olarak Kullanıcı Adı ve Şifreniz geliyor. Bu bilgileri kullanarak sistemde indirimli fiyatlardan sipariş verilebiliyor.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu

Aşağıdaki telefon numaraları üzerine tıklayarak bilgi almak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

call-us