Pferde Balsamı en hesaplı satın alma şekli önce üye olmak. Üyelik ücretsiz ve daima devam ediyor.

Neden Ürünleri Bizden Almalısınız ?

Tüm ürünlerin üretim ve ithalatını sadece biz yapıyoruz ve bu ürünler piyasada satılmıyor. İnternete çeşitli sitelerde satılan fiyatlardan çok daha düşük bedelle ürün almanız mümkün.

Sadece bireysel kullanıcılar, SMS ile gönderdiğimiz şifreyi kullanarak aracısız ürün satın alabiliyor. Aşağıdaki form doldurulduğunda (2 dakika kadar sürüyor) cep telefonunuza SMS olarak Kullanıcı Adı ve Şifreniz geliyor. Bu bilgileri kullanarak sistemde indirimli fiyatlardan sipariş verilebiliyor.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu

At Kestanesi, Sapindaceae familyasından Aesculus cinsinde bir ağaç türüdür. Aktif bileşeni Aescin’dir. Aescin’in kılcal duvarlara zarar veren enzimlerin salınımını engellediği bilinmektedir.

pferde balsam

* Eklemlerin, tendonların ve kasların şişmesi ve iltihaplanması rahatsızlıklarında etkilidir.

* Yorgunluk, ağrı, gece krampları, kaşınma ve bacaklardaki şişme rahatsızlıkları için kullanılır. Variste dolaşımı düzenleyici ve ağrıları azaltıcı etki gösterir.

* Damarlardaki şişkinlikleri azaltan ve kan dolaşım sistemini düzenleyen etkisi nedeni ile hemoroid (basur) rahatsızlıklarında ağrının giderilmesinde yardımcı olur.

* Bacak krampları ve bacaklardaki şişme ya da sıvı kaybına karşı kullanılır. Derin damar trombozu, donma ve bacak ülserine karşı da etkilidir.

biorichi at kestanesi 200ml

200 ml

* Başlıca kullanımı dolaşım yollarına yöneliktir. Zarar görmüş damarları sıkılaştırır. Ayrıca damarlardan dışarı sızan sıvıyı geri çekmeye yardımcı olur. Bu da damarlardaki şişme ve tıkanıklığı önler.

500 ml

* Bacağınızda uyuşma, karıncalanma, yanma hissi sizi rahatsız ediyor, bu belirtiler neyin habercisi diyorsanız huzursuz bacak sendromunuz olabilir. Huzursuz Bacak Sendromuna karşı rahatlatıcı etkiye sahiptir.

*Doğumdan sonraki iki ay içerisinde azalmayan varisler için çok etkilidir.

Aşağıdaki telefon numaraları üzerine tıklayarak bilgi almak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

call-us