Aynısefa Kreminin içerdiği aynısefa özü,ilk çağlardan beri cilt için kullanılan en etkili bitkilerden biridir. Cildi besler, yıpranmasını ve kurumasını önler.Kas tutulmaları ve spor sonrası, Aynısefa Kremi ile yapılacak hafif masajla gerginlikler ve sertliklerin sona erdirilmesine yardımcı olur.

Biorichi Aynısefa Kremi cildinizi korumaya, yaşlanma ve güneşe bağlı hasarları düzeltmeye yardımcı olur. Cildinizin daha fazla biorichi aynısafa merheminemlenmesini sağlar. Çillerin ve lekelerin görünüşünü düzeltmeye yardımcı olur. İster yüzde,ister boyunda veya vücudun herhangi bir yerinde oluşmuş sivilce, sivilce lekesi, cilt lekesi, kırışıklık gibi sorunların iyileşmesine yardımcı olur. Cildin maruz kaldığı yaşlanma sürecini yavaşlatır. Var olan kırışıklıklarınızı azaltır.

Aynı Sefa Kremi canlı,pürüzsüz ve yumuşak bir cilde kavuşmak isteyenler için mükemmel bir kremdir. Aynısefa Çiçeğinde bulunan özellikler; sivilcelerle mücadele eden, kırışıkları önleyen, var olan kırışıklık ile güneş lekeleri, yüzdeki siyah lekeleri, sivilce izlerini büyük ölçüde kaybeden, cildi gençleştirip yenileyen Aynı Sefa Çiçeğini içinde toplanmıştır.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir.

Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu