Perla mikrofiber temizlik bezler en kaliteli ve en ileri teknoliji mikrofiber kumaşından üretilmektedir. Dünya’da sadece birkaç fabrika bu kalitede mikrofiber üretme kapasitesine ve yetisine sahiptir. Microfiber bezler ile yapılan temizlik size keyif verecektir. Bundan önce kullandığınız tüm bezleri ve kimyasalları unutabilirsiniz.

perla temizlik bezi

Mikrofiber temizlik bezleri statik emiş gücünü bezlere dokunduğunuzda hissedebilirsiniz. Bu emiş gücü toz ve partikülleri içine hapseder, suyun altında ise hemen dışarı bırakır. Perla mikrofiber temizlik bezleri ortalama 500 yıkamadan sonra dahi ilk günkü kullanım özelliklerini korur.

  • Bezi mendil gibi katlayarak kullanınız. Kirlendikçe temiz yüzeylere geçiniz. Böylece microfiber temizlik bezi her yüzeyini en verimli şekilde kullanmış olur, sıkça musluğun altında temizlemek zorunda kalmazsınız.
  • Temizlik bezleri uzun ömürlüdür. Tek kullanımlık yüz temizleme pamuklarından sık sık almak zorunda kalmazsınız. MicrofiberYüz Temizleme Eldiveni, tonik veya krem kullanmadan,yüzünüzü derinlemesine temizler.
  • Temizlik bezinizi çamaşır makinasında 90 derece kadar yıkayabilirsiniz. Beyazlatıcı ve yumuşatıcı kullanmamanız gerekir.

perla genel temizlik

  • Microfiber temizlik bezleri kuru kullanıldığında polyester poliamid karışımının sağladığı statik enerji ile, ıslak kullanıldığında ise elyaf uçların yüksek emiş gücü sayesinde tüm lekeleri yok eder.
  • Perla Microfiber temizlik bezi sadece su ile yapılan temizlikte bakterileri tamamen ortadan kaldırdığı ve hijyenik bir temizlik yaptığı İsveç’te yapılan laboratuvar testleri ile kanıtlanmıştır.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir.

Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu