Biorichi 4099 Trichogen Saç bakım seti, saçların vaktinden önce dökülmesine karşı etkilidir. Saç tentüründen ve şampuanından oluşan saç bakım seti, içinde şifalı bitki özü ve vitaminler içerir. Saç dökülmesinde,saç diplerine iyi bir bakım yapar.

biorichi trichogen sampuan-serum s

Saç Tentürü: Bitkilerden elde edilen aktif maddeler içeren saç besinidir. Aktif maddeler ürünün kendine özgü kokusunu belirler. 3 aylık kullanım içindir.

Uygulama: sabah ve akşam düzenli şekilde, 1 pipet tentürü saç derisinin üzerine sürün ve yumuşak bir şekilde masaj yaparak deriye sürün

 

 

Saç Şampuanı: Yoğunlaştırılmış aktif maddeler sayesinde,olumsuz dış etkenlere maruz kalan saç tellerini özenle ve güzelce temizler.Saçların kurumasını önler.Hücre dokularına ihtiyaç duyuyan besin maddelerini sağlamada yardımcı olur.Kükürt gibi saç bakım araştırmalarını çok yönlü aktif maddelerini ,Bvitaminleri,ısırgan otu,huş ağacı,at kestanesi,at kuyruğu özü içerir.Zararlı kokular içermez.

Uygulama: Haftada 1-2 kez nemli saç üzerine sürün ve masaj yaparak uygulayın. Ardından durulayın. İkinci kez şampuan sürün ve birkaç dakika saça etki etmesini bekleyin. Tekrar bol suyla durulayın.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir.

Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu