Bu yazımızda genel olarak mikrofiber bez, özelde ise gümüş iyonlu Perla mikrofiber bez özelliklerini anlatacağız.

1. Mikropları yakalamakta etkilidir : Birçok araştırma, mikrofiber bezlerin mikropları yakalamada pamuklu bezlere göre çok daha fazla etkin olduğunu göstermiştir. The University of California, Davis Tıp Merkezi, pamuklu bezler ile mikrofiber bezleri karşılaştırdı. Araştırmada pamuklu bezlerin bakterileri %30 oranında, mikrofiber bezlerin ise %99 oranında azalttığı görüldü.

perla mikrofiber mop
2. Çapraz kirliliği önler. Mikrofiber bezler farklı renktedir, mutfakta,banyoda,tuvalette farklı renk kullanarak o bölgedeki mikropların başka bölgeye taşınmasını engellersiniz.
3. Kimyasal ve su kullanımını ciddi şekilde azaltır. Mikrofiber moplar ile daha az su ile temizlik yapılır. Ayrıca kimyasal deterjan kullanmaya gerek kalmaz.
Perla gibi bazı bezlerin dokumasında gümüş iyonu bulunur. Gümüş iyonu, bakterilerin bez ile toplanmasının yanında gümüş iyonu sayesinde mikropların ölmesini sağlar.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir.

Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu