Gizlilik ve Güvenlik Politikamız

Gizlilik ve Güvenlik Politikamız

Kişisel bilgileriniz hem online hem de offline durumundayken koruma altındadır. Üyelik ve sipariş işlemleri gerçekleştirirken verilen bilgiler Commodo SSL güvenlik sistemiyle korunmaktadır.

İşlemlerinizle ilgili bilgileriniz şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat istikametinde kullanılır. Üçüncü kişilere gösterilmez, devredilmez.

Bize vermiş olduğunuz her türlü bilgi ( e-mail adresiniz, telefon numaranız vs) tarafımızca 3. Şahıslar ile hiç bir şekilde paylaşılmayacak,tanıtım reklamları gönderilmeyecektir. İletişim ya da katalog talebi için doldurduğunuz formda vermiş olduğunuz bilgiler,bizim açımızdan gizli bilgi olarak kabul edilip internet üzerinde bir dosya olarak saklanmaz,sadece sizinle iletişime geçmek için kullanılır.

Sizinle iletişime geçmemizi istediğiniz yöntem ile iletişime geçilir. (Seçiminize bağlı olarak mail ya da telefon ile) E-mail adresiniz (eğer bize bildirdiyseniz), sadece mail adresinize güncel indirim ve kampanyaları göndermek için kullanılır. Bu mailleri istemiyorsanız mailin altındaki bağlantıyı tıklayarak bu hizmeti iptal edebilirsiniz.

Üye olduktan sonra ürün siparişlerinizi cep telefonunuza göndereceğimiz kullanıcı adı, parola ve uygulama bağlantı adresini kullanarak güvenle verebilirsiniz. Sitemizde sizden Kredi Kartı bilgileri hiç bir şekilde talep edilmemektedir.

Her türlü soru,öneri ve isteklerinizi İletişim sayfasındaki formu doldurarak ya da bu web sitesinde bulunan telefon numarasından bize ulaşarak iletebilirsiniz.

Herhangi bir siparişinizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda, asla kredi kartı numaranızı veya şifrelerinizi yazmayınız.
Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve önerileriniz için İletişim sayfasını kullanabilirsiniz.