Hemen Başlayın !

Dr.Förster Ürünlerini indirimli satın almak için 2 dakikada ücretsiz üye olun, cep telefonunuza şifrenizi SMS olarak gönderelim. 

Hemen Başlayın !

Dr.Förster ve Biorichi ürünleri , Petra’nın Türkiye ve Avrupa birliği üye ülkelerinde en çok talep gören ürün gruplarından birisi oldu. Almanya’daki yüz yıllık Dr.Förster formülleri ile Biorichi’nin doğal içerikli sağlık ve güzellik krem yelpazesi gün geçtikçe genişliyor.

Türkiye’de “Drug Store” konseptinde mağazalaşma olmadığından bu tür ürün eşdeğerleri ülkemize henüz gelmedi. İşte bu anda Dr.Förster ve Biorichi ürünleri bu açığı kapatıyor.

Dr.Förster formüllü ürünlerini en hesaplı satın alma şekli önce üye olmak. Üyelik ücretsiz ve daima devam ediyor.

Neden Ürünleri Bizden Almalısınız ?

Tüm ürünlerin üretim ve ithalatını sadece biz yapıyoruz ve bu ürünler piyasada satılmıyor. İnternete çeşitli sitelerde satılan fiyatlardan çok daha düşük bedelle ürün almanız mümkün.

Sadece bireysel kullanıcılar, SMS ile gönderdiğimiz şifreyi kullanarak aracısız ürün satın alabiliyor. Aşağıdaki form doldurulduğunda (2 dakika kadar sürüyor) cep telefonunuza SMS olarak Kullanıcı Adı ve Şifreniz geliyor. Bu bilgileri kullanarak sistemde indirimli fiyatlardan sipariş verilebiliyor.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu

Aşağıdaki telefon numaraları üzerine tıklayarak bilgi almak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

call-us